banneer
Mājas > Par mums


330701206778938148.jpg

Flying Lighting, vadošais āra apgaismojuma ražotājs Ķīnā, cenšas kļūt par inovatīvu zīmolu atkarībā no mūsu spēcīgās tehnoloģijas priekšrocībām.

Zinātne radīs nākotni. Flying Lighting 2015. gadā izveidoja stratēģiskas sadarbības attiecības ar Ķīnas Zinātņu akadēmiju (CAS), kas ir Ķīnas zinātnes un tehnoloģijas augstākais līmenis. 2016. gada sākumā Flying Lighting publicēja jauno produktu LED HIGH BAY LIGHT WITH AC DIRECT DRIVING. Jaunā ekskluzīvā LED AC DIRECT DRIVING tehnoloģija nāk tieši no CAS un atver tendenci LED apgaismojuma nozarē. Balstoties uz gadu pieredzi ielu apgaismojuma ražošanā un attīstīšanā, 2016. gadā Flying Lighting publicēja savu inteliģento ielu apgaismojumu un revalent sistēmu. Pieaugusi tehnoloģija un bagātīga pieredze piesaista daudz fucos no visas pasaules.


Mums ir vairāk nekā 3000 m2 liels ražotne un divi izejmateriālu veikali Guzhen pilsētā, pilsētas gaismas. Kopā 200-300 darbinieki, 15-20 pētniecības un attīstības personāls un vairāk nekā 20 mārketinga darbinieki. Flying Lighting, kas ir ISO9001 un ISO 14001 uzņēmums, nodrošina kvalitatīvus, uzticamus un zaļus LED āra apgaismojumus gan vietējiem, gan ārvalstu klientiem.

Flying Lighting rokturi visdažādākajiem LED gaismām, tostarp LED augsta lauru gaismas, saules ielu apgaismojums, LED ielu apgaismojums, ķīniešu stila lampas, Magnolia lampas, LED ainavas apgaismojums, LED dārza apgaismojums, augu augšanas lampas un LED ainavas apgaismojums risinājumus.

Mums pieder arvien pieaugošs saraksts ar ļoti laimīgiem vietējiem un ārvalstu klientiem. Patiesībā, ja iespējams, dodam soli tālāk OEM un ODM pasūtījumiem lieliem projektiem, kuros ir nepieciešamas unikālas specifikācijas.