banneer
Mājas > Produkti

LED High Bay siltuma izlietne

Produkta detaļas

FAQ:

Jautājums. Kā LED augsta līmeņa lampas kalpošanas ilgums ir atkarīgs no maiņstrāvas tiešās vadīšanas tehnoloģijas?

A: Pateicoties maiņstrāvas tiešās braukšanas tehnoloģijai, tas novērš pārslēgšanas strāvas padevi, kas ietekmē LED gaismekļa ekspluatācijas ilgumu. Tas arī ietaupa enerģijas uzglabāšanas vienības (piemēram, elektrolītiskos kondensatorus, transformatorus utt.) Un strāvas barošanas iekārtas (piemēram, strāvas tranzistorus, MOS tranzistorus utt.). Līdz ar to tas samazina braukšanas zudumus un palielina enerģijas efektivitāti. Braukšanas ilgums var patiesi atbilst LED bumbiņu skaitam. Saskaņā ar labu siltuma izlietņu vadības sistēmu LED augsta līmeņa lampas kalpošanas ilgums var sasniegt 50 000 stundas un vairāk.

Q: LED High Bay apgaismojums ar maiņstrāvas tiešās vadīšanas tehnoloģiju nav izolēts, vai tas ir drošs?

A: Lielākajā daļā mazjaudas LED augstas izšķirtspējas gaismas, kuras tirgū ir aprīkotas ar maiņstrāvas barošanas avotiem, izmanto neizolētu topoloģiju. Galu galā izolēta maiņstrāvas barošana ir salīdzinoši zemāka efektivitāte, lielāka izmēra un izdevīgāk.

Bez tam, 100% no mūsu AC tiešās braukšanas augsta lūka gaismas atbilst drošības standartiem un stiprina izolācijas pārbaudi.

J: Vai jūsu tiešo braukšanas augstuma saules gaismekli var pieņemt tirgū, ņemot vērā staru mirgošanos?

A: Līdz šim nav pierādījumu, ka 100Hz gaismas mirgošana ir kaitīga cilvēka ķermenim. Mūsu produkti ir izturējuši Japānas un ASV LED standartus. Bez tam, mums ir arī bez mirgošanas risinājums, kas papildina elektrolītiskos kondensatorus un ir nokārtojis CCC, CE sertifikāciju.

================================================== ================================

Mūsu galvenā kompetence

1.Tehniskā platforma

Pateicoties CAS (Ķīnas Zinātņu akadēmija), USTC (Ķīnas zinātnes un tehnoloģijas universitāte) un USTC Advanced Technology Institute, mums ir pilnībā integrēts G13 tehniskais risinājums mūsu augsto gaismas efektivitātes moduļiem EPC (Energy Performance Contracting.

2.Produktu kodoltehnoloģija

A. Vienkāršs, patiešām energoefektīvs un izturīgs:

Vienkāršas un zemākas izmaksas:

Nav pārslēdzama strāvas padeve, saglabājiet vadītāja un strāvas kārbas uzstādīšanu.

Patiesi energoefektīvs un izturīgs:

Salīdzinot ar parasto LED gaismekli, mūsu AC tiešās vadīšanas LED augstajā lūžņā ir lielāka gaismas efektivitāte, lielāks jaudas koeficients, lielāks optiskā konversijas koeficients, zemāks lūmena nolietojums (LD), mazāk strāvas strāvas un ilgāks mūžs.

Tas ir mazāk nekā 3% lūmena nolietojuma gadā un mazāk nekā 20% lūmena nolietojuma 8 gadiem. Mēs esam patiesi zaļš un energoefektīvi!

B. Droša, uzticama un garantija

Visi augstie lūku lukturi ir paredzēti kā plaša sprieguma diapazons un ar OPC (pārsprieguma aizsardzības ķēde), lai pielāgotu sprieguma svārstības un dažādus reģionus.

Mūsu LED augsta līmeņa lampa ir ar varistoriem, lai izvairītos no pērkona negaisa un sprieguma, ir drošinātājs, lai pasargātu no pārmērīgas strāvas un pārāk lielas siltuma. Izolācijas siltuma plēve, lai novērstu noplūdi. Un viņi visi nokārtojuši CE, CCC, RoHS, UL, FCC sertifikāciju!

Temperatūras paaugstināšanas kontrole: 40 ° C, MOS tranzistors un IC ir uzstādīti atsevišķi

Nodrošinātu stabilu IC darbību.

Garantija: Tikai piecus gadus

C. Globālais vienīgais AC tiešās vadīšanas tehnoloģijas pārstāvis CAS

D. Rūpniecības tendence: AC tiešās vadīšanas LED augstās līcis ir neatgriezeniska tendence, tas noteikti kļūs par galveno produktu tirgū tuvākajā nākotnē!


Vai jūs vēlaties, lai vairumtirdzniecības vadīja augstas lūžņu siltuma izlietnes, kas izgatavotas Ķīnā zemā cenā no viena no vadošajiem LED High Bay Light Fittings ražotājiem un piegādātājiem? Aprīkots ar produktīvu šādu rūpnīcu, FLYING apgaismojums vienmēr ir jūsu rīcībā.

Izmeklēšana