banneer
Mājas > Produkti >> Ieslēgšanas / izslēgšanas režģa saules sistēma

Augstas enerģijas saules sistēmas piederības piemērošanu

Augstas enerģijas saules sistēmas piederības piemērošanu

Produkta detaļas

Modelis FL SHS01 FL-POWER-3500VA 24V FL-POWER-5000VA 48V
Saules enerģija Poly150w/18v * 4pcs Poly250w/30v * 4pcs Poly250w/30v * 9pcs
GEL dziļi cikls Battery 200AH/12V * 1pc 200AH/12V * 2 gab 200AH/12V * 4 pcs
Kontrolieris PWM 30A12V * 1pc MPPT 60A 24V * 1pc MPPT 60A 48V * 2pcs
Pilnu jaudu 1920W 3840W 7680W
Inverter 1500VA 12V * 1pc 3500VA 24V * 1pc 5000VA 48V * 1pc
Battery Box Vērtību Null 2 pcs baterijas vienu kasti 4 pcs baterijas vienu kasti

Īss ievads


High Power Solar System

Saules enerģijas sistēmas ir jauna veida enerģijas taupīšanas un videi draudzīgas sistēmas. Tā ir sistēma, kas izmanto PV moduļi pārvērst saules gaismu elektroenerģijā. Tā sastāv no PV moduli, kontrolieri, akumulatoru un invertoru. Tas galvenokārt tiek izmantots dažos attālos un nestabilas strāvas rajonos.
Saules PV sistēmas ir ļoti uzticamu un tīru elektrību, kas var būt noderīga plašam lietojumu, piemēram, dzīvesvieta, rūpniecības, lauksaimniecības, lopkopības u.c. avotu.
Saules enerģijas sistēmas galvenokārt tiek izmantots, lai vadīt visu veidu mājsaimniecības elektroierīces un biroja iekārtu jaudu deficīta situāciju bez elektrības vai cilvēku dzīves vai darba elektrības problēmu atrisināt


Galvenās priekšrocībasHigh Power Solar System

1. visām sistēmām ir ciparu LCD displejs. (Varat redzēt darba stāvoklī, piemēram, sistēmas spriegumu sistēmas jaudas maksu pašreizējo sistēmu, u.c.)
2. visas sistēmas, kas ir maiņstrāvas un līdzstrāvas izejas, un ir arī maiņstrāvas lādētājs funkciju dublēšanu.
3. kad pie elektrības, tas var automātiski pārslēgties un izmantot akumulatora jaudas, lai palaistu slodzes. Kad ieslēgšanas tas arī var automātiski pārslēgties un izmantot strāvas padeves (lietderība elektrisko/ģeneratora elektriskā), tajā pašā laikā akumulatora uzlāde.
4. invertora ir tīri sinusa vilni invertoru, to var ielādēt induktīvās slodzes, piem., gaisa kondicionētājs, ļoti gluda.
5. katram komponentam ir atklāt, kas aizsargā sevi vienā mikroshēmā. (Pārmērīga sprieguma aizsardzības, zema sprieguma signālu pārslodzes aizsardzības, pārlieku siltuma aizsardzību, īsslēguma aizsardzību u.c.)

6. baterija iespēju, ir daudz veidu var izmantot sistēmu, ne tikai izmantojot mūsu akumulatoru bateriju.
7. Felicitysolar saules enerģijas sistēmu var viegli atjaunināt konfigurācijas, sniedzam profesionālus padomus jums pēc jūsu izmeklēšanu.
8. viegla uzstādīšana, mēs nodrošināsim instalēt failus un datus jums.
9. konkurētspējīgu cenu ar augstas kvalitātes saules enerģijas sistēmas, profesionālas tehnoloģijas un vairāk funkciju nekā cits uzņēmums.
10. drošas un skaisti, mūsu inženieris izstrādāta sistēma ar profesionālas tehnoloģijas.
11. garš mūžs, nevainojamu un uzturēšanas sistēmas komponentu augstas kvalitātes dēļ.


Produkta apraksts


High Power Solar System

(1) Saules bateriju modulis

Saules moduļiem ir liela daļa, bet arī vērtību lielāko saules enerģijas sistēmas sastāvdaļu, tās uzdevums ir pārvērst saules starojuma avota enerģija uz līdzstrāvas.

(2) Saules uzlādes kontrolieris

Saules uzlādes kontrolieris, pazīstams arī kā "PV Controller", kuras uzdevums ir izdevusi saules bateriju moduli, regulēt un kontrolēt jaudu, maksimizēt akumulatora uzlādes un spēlēja akumulatora uzlādes aizsardzība, pārmērīgas izrakstīšanas aizsardzības efekts. Vieta, liela temperatūras atšķirība, saules kontrolieris ir temperatūras kompensācija funkcija.

(3) Battery

Tā galvenais uzdevums ir akumulatora enerģijas uzglabāšana, lai nodrošinātu, ka elektroenerģijas slodzes dienā, naktī vai lietains.

(4) akumulatora kastē un vadi

Baterijas kastē ir noderīga, glabāšanas un lietošanas akumulatora. Un mēs izvēlamies īpašu PV vadi saules enerģijas sistēmas.

(5) Off-režģis invertori

Elektrotīkla invertora ir būtiska sastāvdaļa off - režģis barošanas sistēmu, ir atbildīgs par konvertējošā līdzstrāvas maiņstrāvu AC slodzes lietošanai. Lai uzlabotu vispārējo veiktspēju fotoelementu enerģijas ģenerēšanas sistēmu, lai nodrošinātu ilgtermiņa stabilu spēkstaciju ekspluatāciju, invertoru sniegums ir ļoti svarīga.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

J. kā var izvēlēties saules enerģijas sistēmas lietošanai?

A: jūsu kopējā elektrības pieprasījuma (vai "slodze"), var aprēķināt jūsu Installer. Jums būs nepieciešama, lai nodrošinātu viņus ar informāciju par to cik gaismas, ierīču utt. Tad atbilstoši jūsu prasībām, mēs var aprēķināt, kas ir piemērots tieši jums.

J: kāda veida saules enerģijas sistēmas pastāv?
: Ir divu veidu saules sistēmas, pie tīkla un tīkla savienojumu. Režģī pievienojiet sistēmām, kas bieži vien atrodas izveidoja apgabalos, saules elektroenerģijas piegādes caur invertoru tieši uz mājsaimniecības vai elektrotīklus, ja sistēma sniedz vairāk enerģijas nekā mājas vajadzībām. Pie režģa sistēmu, aicinu savrupā sistēma, parasti darbojas attālos rajonos, elektrības padeves līnijas vai kur piegādes var būt neuzticama. Elektroenerģijas sistēma ģenerē parasti tiek glabāts akumulators bankas sastāv no dziļi cikls baterijām, kam tiek piemērots daļējs atkārtotas uzlādēšanas un izlādēšanas.
J: kā instalēt saules enerģijas sistēmas ar sevi?
: Felicitysolar saules enerģijas sistēmas ir viegli uzstādīt, mēs varam nodrošināt slēguma shēmā jums.
J: ko var ietekmēt saules enerģijas saņemto summu?
: Saules enerģija, kas pieejams spēks ir atkarīgs no gada laiks, dienas laikā un paaudzes punkta platuma. Ģenerētas enerģijas apjomu, kas vēl vairāk var ietekmēt summa no putekļiem un ūdens tvaiks gaisā un mākoņu daudzums.

 

J: kāda veida akumulatoru?
: Felicitysolar akumulators ir dziļi cikls bezmaksas uztur GEL akumulatoru, labāk nekā svina skābes akumulatoru.
Q: kas ir saules enerģijas sistēmas garantija?
: Mēs piedāvājam 2 gadu garantija.
Q: kas ir maksāšanas?
: T/T, L/C, western union, paypal, tirdzniecības nodrošināšanas vai naudā; 30 % noguldījumu atlikumu 70 % pirms nosūtīšanas.
J: kāds ir piegādes laiks?
: 3 darba dienu ar akciju pēc maksājuma saņemšanas. Nav rezerves 20 darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas.

 Vēlaties vairumtirdzniecība lieljaudas saules sistēmas mājas piemērošanai ražots Ķīnā, viens no vadošajiem ieslēgšana/izslēgšana režģa saules sistēmu ražotāji un piegādātāji no zemo cenu? Aprīkots ar produktīvs šāda rūpnīca, kas peld apgaismojums vienmēr ir jūsu rīcībā.

Izmeklēšana